jugend
Stils

Jūgendstils

Jūgendstils -ietver izmantot interjerā mēbeles ar noapaļotām malām, formām, kas tuvu dabai. Turklāt jābūt dabas krāsām. Akcentus var izvietot ar dekoratīvu elementu palīdzību.

europe
Stils

Eiropas

Eiropas stils – tās ir sienas un nodalījumi telpā. Parasti tā ir viena liela telpa sadalīta uz funkcionālām zonām. Tas tiek panākts izmantojot krāsu efektus, apgaismojumu, bāra letes, bīdāmos elementus un citus dizainus.

artdeco
Stils

Art Deco

Art Deco stils– šiks un luksuss, stingra formu regularitāte, ģeometriski raksti ar etnisko orientāciju, moderni un parasti dārgi materiāli ( haizivs, krokodila vai zebras āda, alumīnijs un sudrabs, mozaīka). Šajā interjerā dominē spilgti kontrastējošas krāsas kombinācijas. Izmantotas liektas līnijas. Tas ir sava veida elegants, bet tajā pašā laikā, pareizs un sakārtots interjers.

klasisks
Stils

Klasisks

Klasisks interjers– šajā interjerā izmanto vienkāršas tapetes, parketa grīdu, ovālus spoguļus, griestu līstes. Šajā istabā vienlaicīgi rodas komforta un cienīguma sajūta. To var panākt izmantojot dabas materiālus: koku, audumu, akmeni. Šis interjera dizaina veids ietver elegantas un vienkāršas mēbeles no koka, gleznas un izsmalcinātas lustras.

minimal
Stils

Minimālisma

Minimālisma stils – balstīts uz primitīvu telpu ar nepieciešamo mēbeļu minimumu. Interjerā dominē regulāras ģeometriskas formas. Apdares un mēbeles ir vēlams no dabīgiem materiāliem un krāsām.

haitek
Stils

Hai-Tek

Hai-Tek stils -pamatideja ir estētisko materiālu kombinācija. Līniju un formu izmantošana no stikla, plastmasas, betona un metāla materiāliem. Abstraktās gleznas, vienkāršas dizaina mēbeles, spilgti
akcenti, sarežģītas interjera detaļas.

austrumu
Stils

Austrumu

Austrumu stils – vienkāršs, harmonisks un praktisks interjers, pilns ar austrumu piederumiem: vāzēm, “širmām”, lakotas kastes no koka, daudz zīda spilvenu, austrumu paklājiem. Interjera priekšmeti vienkāršas formas, dabas materiāli.

skandinavu
Stils

Skandināvu

Skandināvu stils–dekoratīvi elementi no dabas materiāliem, dabas toņos, kas saglabā mieru. Koka mēbeles un apdares, kokvilnas un vilnas audumi. Šis stils ir raksturīgs telpas racionālai izmantošanai.

avantgarde
Stils

Avant-garde

Avant-garde stils – pilnīgi pretējs klasikai un ir balstīts uz dažādu krāsu un toņu kombinācijām. Kontrasts – tā ir pamata ideja. Šis stils nepieņem standartus: mēbeles obligāti oriģinālas un neparastas, spilgtas sienas un aizkari… Taču tajā pašā laikā, visi priekšmeti ir apvienoti ar otru un nav haosa.

kantri
Stils

Kantri

Kantri stils – lauku šika mūsdienu interpretācija, kurā izmanto vatētas segas, keramikas un emaljas traukus, kastes no koka ar metāla slēdzenēm, koka grīdās, pītās mēbeles, antikvariāta skapjus un bufetes.